Hospodina miluji; on slyší můjhlas, moje prosby, sklonil ke mně ucho. Po všechny své dny chci k němu volat.

Žalm 116,1-2
Důležité informace
Hledání odpovědí
Chceš vědět, kdo jsi a kam směřuje tvůj život? Jsi pánem svých názorů a postojů? Máš odvahu pokládat si těžké otázky, i když všichni kolem se chovají stádovitě? více ZDE
Nenechte si ujít
Filtr: Poslouchání Koukání Čtení Ostatní Dovednosti v přírodě Křížovky a hádanky Příroda | Věk: od: do: |

Malý mikuláš (od: 6 do: 99) Čtení
Chcete se při čtení zasmát? Pak neuděláte chybu, když si přečtete knížku o malém nezbedovi Mikulášovi. On a jeho spolužáci (tlustý Vendelín, vychloubavý Augustýn, silný Albína, šprt Celestýn, unavený Kryšpín,…) mají spoustu skvělých zážitků, o kterých se dočtete v knížkách Mikulášovy patálie, Mikulášovy prázdniny, Malý Mikuláš, Mikulášovy přestávky, Mikuláš a jeho přátelé, Mikulášovy průšvihy, Nové Mikulášovy průšvihy, Nové Mikulášovy patálie – Návrat z prázdnin, Sváteční oběd a Bezvadný vtip. Info: Mikuláš se k nám dostal z Francie, kde ho vymyslel pan René Goscinny (z jeho dílny je například i Asterix a Obelix).

Medvědí bratři (od: 6 do: 99) Čtení
Vydáme do nádherné krajiny v severozápadní Americe, kde se odehrává příběh chlapce Kenaie. Jeho život se nečekaně změní v okamžiku, kdy jej Velký duch promění v medvěda - zvíře, které mladý Kenai nenávidí. Ve své nové podobě se spřátelí s medvědím mládětem jménem Koda a pomalu začíná přemýšlet, jak se vrátit do svého lidského těla. V patách je mu však jeho bratr, který chce Kenaie pomstít, aniž by věděl, že pronásleduje jeho samého. A jak to dopane? To budete muset zjistit sami.

1 . . . 89