Hospodina miluji; on slyší můjhlas, moje prosby, sklonil ke mně ucho. Po všechny své dny chci k němu volat.

Žalm 116,1-2
Důležité informace
Hledání odpovědí
Chceš vědět, kdo jsi a kam směřuje tvůj život? Jsi pánem svých názorů a postojů? Máš odvahu pokládat si těžké otázky, i když všichni kolem se chovají stádovitě? více ZDE
Nenechte si ujít

Kouření

daag - 15:21 3.8.2012
Každý den se setkávám s lidmi, kteří kouří chci se zeptat Vás, kteří jste o prázdninách tady na bezvacity i těch, kteří se na tuto diskuzi podívají později.
Prostě mě zajímá názor všech obyvatel bezvacity.

Jak reagujete na kuřáky ve vašem okolí?
Kouří Vaši vrstevníci (například spolužáci)? Nebo dokonce rodiče?

Zkuste se zamyslet a sdělit nám svůj názor.
Jean - 21:54 15.8.2012
Je to smutné, kolik lidí kouří.. A to se to všude na všech reklamách a na krabickach píše.. KOUŘENÍ ŠKODÍ ZDRAVÍ.

Osobně mi je těch lidí líto, ale kdyby si to uvědomili a chtěli přestat, tak určitě můžou... Jenže oni to většinou vidí tak, že kdo nekouří, ten není IN a tak se jim asi ani nechce..

Líbí se mi, co tvrdí bible.. Naše tělo je chrámem ducha svatého.. a tak se o to tělo taky chci starat..

xxx - 17:22 19.8.2012
Mamka nekouří, ale táta jo. Ve třídě by se pár lidí určitě našlo.
Rézi - 16:30 24.8.2012
Mě asi nejvíc překvapilo, když moje spolužačky jenom kvůli nějaké partě kluků začaly kouřit... Když jsme se pak jednou na tohle téma ve třídě bavili, tak ony věděly, jak to škodí a dokonce to i samy říkaly... ale po vyučování šly jako vždycky za roh... je to smutné
JaDv - 21:39 24.8.2012
Mě se kouření nelíbí a hrozně mi to smrdí. Mám problém být v zakouřeném prostředí.
Myslím si, že lidé, kteří kouří si asi moc neuvědomují nebo nechtějí uvědomit, jaké důsledky kouření má. Možná jim přijde, že zrovna jim to neublíží.
Je to ale závislost a je velmi těžké ji přemoct. Člověk musí mít hodně silnou motivaci a podporu v okolí (nebo musí být silná osobnost), aby to zvládl. Je lehké se do toho dostat, ale těžké z toho vyjít ven.
panda - 10:12 15.9.2012
Souhlasím s JaDv.
prcek:p - 15:23 7.10.2012
hmm kouření je hnusný a nelíbí se mi ani elektrický cigarety. moje kámoška říkala že až bude velká chce kouřit vždycky jednou za měsíc ale pak si na to může zvyknout a kouřit častěji a mě se to nelíbí i kdyby pravidelně kouřila jen jednou za měsíc.
daag - 15:28 7.10.2012
X -> A řekla jsi jí svůj názor? Nebo sis ho nechala pro sebe?
prcek:p - 18:33 12.10.2012
hmm říkala ale ona prostě kouřit chce.
daag - 3:16 27.10.2012
X -> Plně chápu jak je těžké přihlížet jak si Tvá kamarádka ničí zdraví. Ale vše má nějaký důvod a když člověk zná praví důvod, tak může s komplikací bojovat. Možná to zní tvrdě, ale dle mě není důvod prostě chce . Zkus od ní zjistit více a čím více budeš vědět tím více možností Tě bude napadat.
Je to jako by jsi byla na neznámém rozcestí a nevěděla zda jít doprava, či doleva (prostě chce). Vem si jak by se Ti rozhodovalo, když by jsi měla daleko více informací, na našem pomyslném rozcestí by to byl rozcestník, který by Ti řekl, zda by byl Tvůj cíl vpravo, či vlevo. Chápeš co tím chci říci?