Hospodina miluji; on slyší můjhlas, moje prosby, sklonil ke mně ucho. Po všechny své dny chci k němu volat.

Žalm 116,1-2
Důležité informace
Hledání odpovědí
Chceš vědět, kdo jsi a kam směřuje tvůj život? Jsi pánem svých názorů a postojů? Máš odvahu pokládat si těžké otázky, i když všichni kolem se chovají stádovitě? více ZDE
Nenechte si ujít

! už to mám!

prcek:p - 14:38 4.2.2012
Pokud někdy dostanete nějaký príma nápad který byste chtěli někomu říct sem ho můžete napsat.
Dája - 22:15 8.2.2012
nechci ti to tady nejak narusovat :D ale jak presne definujes prima napad? :D to muze byt celkem zavadejici :D nebo se nikdo neodvazi nic napsat :D (co kdyby to nahodou nebylo prima :D)
prcek:p - 17:09 10.2.2012
no prima nápad tím myslím každý nápad co se dá dál rozvíjet a stavět až z něj vznikne obrovská věž, to může být klidně i to že někoho napadne že uskuteční s kamarády pravidelné schůzky na kterých dyskutují o některých důležitých věcech.
daag - 2:41 11.2.2012
Heuréka zvolal a vymyslel důležitou věc ;-)

Mám nápad. Když přijdete na nějaké \\"životní moudro\\" udělejte si z něj pravidlo. Postupně si je zapisujte a po nějaké době si udělejte čas a přečtěte si je, zda stále pravidla platí, nebo zda jste se posunuli jinam (jste moudřejší).

Dám příklad:
Moje pravidlo jedna by bylo: Nikdy nejsem na světě sám
Druhé pravidlo: Když máš pocit, že není jiná možnost znamená to jen to, že jí nevidíš.
Třetí pravidlo: Než se pustíš do řešení sporu vždy si obstarej náhledy všech zúčastněných stran
atd...

Jinak skvělý nápad vymyslet tuto diskuzi...
Rézi - 21:36 15.2.2012
My doma děláme takovou fajnovou věc... Založili jsme si takový děkovný sešítek a nakonci týdne do něj zapíšeme všechno, za co bychom za uplynulý týden chtěli Bohu poděkovat, za hezké věci, které jsme prožili a podobně. A na konci roku, si to přečteme a vzpomeneme si, kde všude s námi Bůh byl. Někdy to pomůže, když máš nějakou těžkou chvíli a přečteš si to. Ujistí tě to v tom, že na nic nejsi sám a že je tu někdo, kdo už tě tolikrát podržel a pomohl ti...