Hospodina miluji; on slyší můjhlas, moje prosby, sklonil ke mně ucho. Po všechny své dny chci k němu volat.

Žalm 116,1-2
Důležité informace
Hledání odpovědí
Chceš vědět, kdo jsi a kam směřuje tvůj život? Jsi pánem svých názorů a postojů? Máš odvahu pokládat si těžké otázky, i když všichni kolem se chovají stádovitě? více ZDE
Nenechte si ujít

Úspěch

Jeden misionář, který žil mnoho let v Číně, se vracel zpět do Spojených států.  Na stejné lodi se s ním vracel po dvou týdnech v Číně jeden slavný zpěvák. Když se blížili k New Yorku, misionář zahlédl veliké zástupy fanoušků, které čekaly na zpěváka.

"Pane Bože, tomu nerozumím," mumlal misionář. "Zasvětil jsem dvačtyřicet let svého života Číně, on tam byl pouhé dva týdny. Přesto tisíce lidí očekávají jeho šťastný návrat domů, zatímco na mne nečeká nikdo." 

A Pán odpověděl: "Ale synu, ty ještě nejsi doma."

 

Začíná nový školní rok a možná se do školy moc netěšíme, protože tam zrovna nemáme nejlepší kamarády, nebo jsou tam lidi, kteří nám dokážou pěkně znepříjemnit život. Nebo třeba jen nejsme nejoblíbenější a nikdo si nás moc nevšímá. Vím, že je to někdy k uzoufání.

Ale naštěstí pro nás - pro tebe - máme Pána Boha, pro kterého budeš vždy na prvním místě. Vždy budeš jeho oblíbencem. Chce být tvým nejlepším přítelem. Nikdy tě nezradí. Vždy si na tebe najde čas. Po,ůže ti přežít ty chvíle, kdy se nebudeš cítit nejlíp. 

Modli se a On ti pomůže.

Od: JaDv (21:40 2.9.2012)