Hospodina miluji; on slyší můjhlas, moje prosby, sklonil ke mně ucho. Po všechny své dny chci k němu volat.

Žalm 116,1-2
Důležité informace
Hledání odpovědí
Chceš vědět, kdo jsi a kam směřuje tvůj život? Jsi pánem svých názorů a postojů? Máš odvahu pokládat si těžké otázky, i když všichni kolem se chovají stádovitě? více ZDE
Nenechte si ujít

Vítáme tě v našem městečku!

Bezvacity je malým městečkem v obrovské síti internetu a ještě větším opravdovém světě, ve kterém si musíme čistit zuby a musíme chodit do školy, ale ve kterém taky můžeme pozorovat nádhernou přírodu, nebo mít spoustu dobrých kamarádů. Udělat opravdové přátelství nebo ukázat, jak krásná je příroda, to všechno, to naše městečko neumí. K tomu musíme vstát od pořítače, sbalit batoh a vydat se na cestu opravdovým životem. Co třeba vyrazit s kamarády z Pathfinderu na výpravu? To je jistě skvělý nápad, říkáte si, jenže na takové výpravě nemůžeme být pořád. A právě pro tyto chvíle je tu naše město Bezvacity.cz, ve kterém se můžeme potkat, i když od sebe bydlíme daleko. Takže jestli chceš, nastěhuj se do bezvacity a staň se naším sousedem alespoň tady, na internetu. Ať se ti tu líbí!


Domov

Když se nastěhuješ, dostaneš v bezvacity místo pro předtavení sebe sama. To místo je právě domov. Ostatní obyvatelé bezvacity tě tu můžou navštívit.


Panelák

Panelák je dobré místo pro ty, kteří nechtějí být sami a mají chuť poznat nové kamarády. V paneláku můžeš prohlížet domečky ostatním, dozvědět se, co koho baví, podívat se na fotky a taky napsat ke každému nějaký komentář. Na schodech si s nimi můžeš popovídat. Najdeš tam i nástěnku, kam můžeš psát vzkazy pro všechny obyvatele bezvacity.
Tak hurá do toho.


Škola

Chceš poznat něco zajímavého? Pak je škola pro tebe to pravé. Ve škole se dozvíš, který film je in, jaká knížka stojí za to, která hudba je libozvučná a najdeš tu i odkazy na zajímavé weby.


Kostel

Máš hlavu plnou nezodpovězených otázek? Zkus se o ně podělit s ostatními v kostele. Můžeš to udělat dvěma způsoby. Buď napiš svojí otázku veřejně, to znamená, že ji bude moci číst kdokoliv z Bezvacity, nebo můžeš napsat poradci, odpověď ti potom přijde do tvojí schránky. Takže o tom budeš vědět jen ty a poradce. V kostele si taky můžeš přečíst nějaký zajímavý příběh. V kostele společně čteme Bibli a povídáme si o ní.


Kulturní dům

Jestli rád soutěžíš, mrkni do kulturáku. Určitě tam nějakou soutěž najdeš. Nebo zajdi do kina a podívej se na videa, která na web nahráli kamarádit z bezvacity.


Infocentrum

Pokud ti na bezvacity není jasné, jak něco funguje, zajdi do infocentra. Budeme se z plných sil snažit ti pomoci.


Nádraží

Lidé, která přijdou na nádraží, obvykle mají v plánu někam se vydat, objevovat nové kraje, nebo navštívit své známe. V našem nádraží se můžeš dozvědět, kam by stálo za to vyrazit, můžeš i zavzpomínat na výlety, které jste s Pathfinderem už podnikli. Když se vrátíš z nějaké akce, můžeš napsat do komentářů, jak se ti tam líbilo a oznámkovat akci jako ve škole.