Musíš se přihlásit. Pokud ještě nemáš registraci, můžeš si ji vytvořit zde
Chceš vědět, kdo jsi a kam směřuje tvůj život? Jsi pánem svých názorů a postojů? Máš odvahu pokládat si těžké otázky, i když všichni kolem se chovají stádovitě? A když najdeš byť dílčí odpověď, nezdráháš se podle ní vykročit, i kdyby to bylo proti proudu většiny? Jsi k sobě čestný a ověřuješ si svá poznání jako ten, kdo hledá absolutní pravdu a ne jen svou pravdu? Opakem této touhy, odvahy a čestnosti je člověk, který jen kopíruje názory lidí kolem sebe, nebo mu vyhovuje nemít žádný názor, a čas, kterému se říká „život“, si chce jen co nejlíp užít. Věřím, že nejsi takový člověk, protože jsi vstoupil na stránky „Hledání odpovědí“.

Najdeš zde několik velkých otázek, které nás obklopují. Můžeš se zamyslet nad názory a odpověďmi velkých světových společenství nebo názorových skupin. Budeš mít prostor formulovat vlastní postoj a konfrontovat ho s dalšími odvážnými a čestnými lidmi.
Jak na to?
  • Vyber si téma (otázku), která tě zajímá.
  • Postupuj po jednotlivých stránkách.
  • Udělej si na to čas, nikam nespěchej.
  • Vyplňuj a odpovídej, jenom tak můžeš své názory konfrontovat, obhajovat a zkvalitňovat.
  • Máš-li otázku, kterou bys rád řešil a není tady, pak ji napiš zde. Pokusíme se ji zpracovat a připravit k diskusi..

Poznámka:
To co napíšeš do modrého okna se zobrazí v diskusi na Bezvacity. Do této diskuse může vstupovat kdokoli a také se vyjadřovat. (Diskuse je pojmenovaná stejně jako téma)
To co napíšeš do červeného okna bude doručeno poradci (z Bezvacity) a ten na to bude reagovat do tvé soukromé pošty v domečku.